Trainers

SportNaamE-mailTelefoonnummer
Gym (meisjes en jongens)Janine Kluinhaarjaninespostduif@tele2.nl06 - 16 58 15 01
Ouder en kindgymCindy Steffenmostertcindy@hotmail.com06 - 11 27 79 79
Turnen recreatie woensdagClaudia Lubbersenclaudialubbersen@hotmail.com06 - 46 22 08 44
Turnen recreatie vrijdagVacant, tijdelijk Astrid Leemansecretaris@zeesterren.nl036 - 522 10 88
Damesturnen selectieAstrid Leemansecretaris@zeesterren.nl036 - 522 10 88
JazzdansDesiree Boessenkooldesireevanderveen@hotmail.com06 - 50 25 77 54
Freerunning maandagStephan Doosjestephandoosje@gmail.com06 - 26 80 26 37
Freerunning vrijdagMartijn Riemersma06 - 46 02 03 12
55+ in bewegingJannet Middelkampdekern2004@gmail.com06 - 46 34 39 21
Conditietraining dames 50+Jannet Middelkampdekern2004@gmail.com06 - 46 34 39 21