Lesgeld per maand

tot 18 jaar

45 min.
€ 12,70 maand

Extra sport € 10,00*

tot 18 jaar

60 min.
€ 15,95 maand

Extra sport € 12,95**

18 jaar en ouder

60 min.
€ 18,25 maand

Extra sport € 12,95**

Voor selectiegroepen gelden andere tarieven.

* Wanneer u een tweede keer in de week sport wordt het bedrag met € 10.00 per 45 minuten les per maand verhoogd.

* Wanneer u een tweede keer in de week sport wordt het bedrag met € 12.95 per lesuur per maand verhoogd

Bondscontributie

Tevens betaalt u voor leden t/m 15 jaar € 5,50 en voor leden vanaf 16 jaar € 6,75 per kwartaal. Dit bedrag is bondscontributie en wordt aan de KNGU afgedragen. Hiermee zijn wij verzekerd voor WA en ongevallen.

Inschrijfgeld

Inschrijfgeld is eenmalig € 5,-

Betaling per maand

De hoogte van het lesgeld is verdeeld over 12 maanden. Dit betekent dat in de vakanties ook lesgeld zal worden afgeschreven.

Lessen per locatie

Hieronder wordt aangeven welke kleur bij een locatie hoort.

De HorstHet bakenPolderwijkzaalZeewolderhoek
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
09:00 - 09:30
Conditie dames 50+
09:00
10:00
Jannet Middelkamp
Ouder en Kindgym
09:00
09:45
Cindy Mostert

Turnen (voor)selectie
09:00
11:00
Astrid Leeman

Ouder en Kindgym
09:45
10:30
Cindy Mostert

Turnen selectie+
10:30
12:30
Astrid Leeman
09:30 - 10:00
10:00 - 10:30
55+ in beweging
10:15
11:15
Jannet Middelkamp
10:30 - 11:00
11:00 - 11:30
11:30 - 12:00
12:00 - 12:30
13:30 - 14:00
Peutergym
De peutergymlessen zijn tijdelijk gelijk met de kleutergymlessen om 14.15-15.00 uuur
13:30
14:15
Tim van der Kuijl

Kleutergym
14:15
15:00
Tim van der Kuijl

Turnen Recreatie 6+7 jaar
14:30
15:30
Claudia Lubbersen

Gym meisjes 6+
De gymlessen 6+ & 8+ zijn tijdelijk gelijk.
15:00
15:45
Tim van der Kuijl

Turnen Recreatie 8+9 jaar
15:30
16:30
Claudia Lubbersen

Gym meisjes 8+
De gymlessen 8+ zijn tijdelijk gelijk met de gymlessen 6+.
15:45
16:30
Tim van der Kuijl
14:00 - 14:30
14:30 - 15:00
15:00 - 15:30
15:30 - 16:00
Peuter- en kleuterdans (3+)
15:30
16:15
Desiree Boessenkool

Freerunning 8+9 jaar
16:15
17:15
Stephan Doosje

Jazz/modern 6-8 jaar
16:15
17:15

Turnen Recreatie 6+7 jaar
16:15
17:15
Vacant, tijdelijk Astrid Leeman

Freerunning 10+11 jaar
17:15
18:15
Stephan Doosje

Turnen recreatie 8 t/m 10 jaar
17:15
18:15
Vacant, tijdelijk Astrid Leeman

Jazz/modern 8-12jr
17:30
19:00
Desiree Boessenkool

Freerunning 11+12 jaar
18:15
19:15
Stephan Doosje

Turnen Recreatie vanaf 11 jaar
18:15
19:15
Vacant, tijdelijk Astrid Leeman

Freerunning vanaf 13 jaar
19:15
20:15
Stephan Doosje

Turnen Recreatie 18+
19:15
20:15
Claudia Lubbersen
16:00 - 16:30
Freerunning 8 t/m 12 jaar
16:00
17:00
Stephan Doosje
16:30 - 17:00
Gym jongens en meisjes 8+
16:30
17:15
Tim vd Kuijl

Turnen Recreatie vanaf 10 jaar
16:30
17:30
Claudia Lubbersen
Turnen (voor)selectie
16:30
18:00
Astrid Leeman
17:00 - 17:30
Freerunning vanaf 13 jaar
17:00
18:00
Stephan Doosje
17:30 - 18:00
Turnen Recreatie wedstrijdgroep
17:30
18:30
Claudia Lubbersen
18:00 - 18:30
Turnen selectie+
18:00
19:30
Astrid Leeman
18:30 - 19:00
Jazz / modern, 12-16jr
18:45
20:00
Desiree Boessenkool
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00
20:00 - 20:30
Jazzdans Volwassenen
20:15
21:15
Desiree Boessenkool
20:30 - 21:00
21:00 - 21:30

Maandag

  • 55+ in beweging
    10:15 - 11:15
  • Freerunning 8 t/m 12 jaar
    16:00 - 17:00
  • Freerunning vanaf 13 jaar
    17:00 - 18:00

Dinsdag

  • Jazz / modern, 12-16jr
    18:45 - 20:00
  • Jazzdans Volwassenen
    20:15 - 21:15

Woensdag

  • Peutergym
    13:30 - 14:15
  • Kleutergym
    14:15 - 15:00
  • Turnen Recreatie 6+7 jaar
    14:30 - 15:30
  • Gym meisjes 6+
    15:00 - 15:45
  • Turnen Recreatie 8+9 jaar
    15:30 - 16:30
  • Gym meisjes 8+
    15:45 - 16:30
  • Gym jongens en meisjes 8+
    16:30 - 17:15
  • Turnen Recreatie vanaf 10 jaar
    16:30 - 17:30
  • Turnen Recreatie wedstrijdgroep
    17:30 - 18:30

Donderdag

  • Conditie dames 50+
    09:00 - 10:00
  • Turnen (voor)selectie
    16:30 - 18:00
  • Turnen selectie+
    18:00 - 19:30

Vrijdag

  • Peuter- en kleuterdans (3+)
    15:30 - 16:15
  • Freerunning 8+9 jaar
    16:15 - 17:15
  • Jazz/modern 6-8 jaar
    16:15 - 17:15
  • Turnen Recreatie 6+7 jaar
    16:15 - 17:15
  • Freerunning 10+11 jaar
    17:15 - 18:15
  • Turnen recreatie 8 t/m 10 jaar
    17:15 - 18:15
  • Jazz/modern 8-12jr
    17:30 - 19:00
  • Freerunning 11+12 jaar
    18:15 - 19:15
  • Turnen Recreatie vanaf 11 jaar
    18:15 - 19:15
  • Freerunning vanaf 13 jaar
    19:15 - 20:15
  • Turnen Recreatie 18+
    19:15 - 20:15

Zaterdag

  • Ouder en Kindgym
    09:00 - 09:45
  • Turnen (voor)selectie
    09:00 - 11:00
  • Ouder en Kindgym
    09:45 - 10:30
  • Turnen selectie+
    10:30 - 12:30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
09:00 - 09:30
Turnen (voor)selectie
09:00
11:00
Astrid Leeman

Turnen selectie+
10:30
12:30
Astrid Leeman
09:30 - 10:00
10:00 - 10:30
10:30 - 11:00
11:00 - 11:30
11:30 - 12:00
12:00 - 12:30
14:30 - 15:00
Turnen Recreatie 6+7 jaar
14:30
15:30
Claudia Lubbersen
15:00 - 15:30
15:30 - 16:00
Turnen Recreatie 8+9 jaar
15:30
16:30
Claudia Lubbersen
16:00 - 16:30
Freerunning 8+9 jaar
16:15
17:15
Stephan Doosje

Turnen Recreatie 6+7 jaar
16:15
17:15
Vacant, tijdelijk Astrid Leeman

Freerunning 10+11 jaar
17:15
18:15
Stephan Doosje

Turnen recreatie 8 t/m 10 jaar
17:15
18:15
Vacant, tijdelijk Astrid Leeman

Freerunning 11+12 jaar
18:15
19:15
Stephan Doosje

Turnen Recreatie vanaf 11 jaar
18:15
19:15
Vacant, tijdelijk Astrid Leeman

Freerunning vanaf 13 jaar
19:15
20:15
Stephan Doosje

Turnen Recreatie 18+
19:15
20:15
Claudia Lubbersen
16:30 - 17:00
Turnen Recreatie vanaf 10 jaar
16:30
17:30
Claudia Lubbersen
Turnen (voor)selectie
16:30
18:00
Astrid Leeman
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00
Turnen Recreatie wedstrijdgroep
17:30
18:30
Claudia Lubbersen
18:00 - 18:30
Turnen selectie+
18:00
19:30
Astrid Leeman
18:30 - 19:00
Jazz / modern, 12-16jr
18:45
20:00
Desiree Boessenkool
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00
20:00 - 20:30
Jazzdans Volwassenen
20:15
21:15
Desiree Boessenkool
20:30 - 21:00
21:00 - 21:30

Dinsdag

  • Jazz / modern, 12-16jr
    18:45 - 20:00
  • Jazzdans Volwassenen
    20:15 - 21:15

Woensdag

  • Turnen Recreatie 6+7 jaar
    14:30 - 15:30
  • Turnen Recreatie 8+9 jaar
    15:30 - 16:30
  • Turnen Recreatie vanaf 10 jaar
    16:30 - 17:30
  • Turnen Recreatie wedstrijdgroep
    17:30 - 18:30

Donderdag

  • Turnen (voor)selectie
    16:30 - 18:00
  • Turnen selectie+
    18:00 - 19:30

Vrijdag

  • Freerunning 8+9 jaar
    16:15 - 17:15
  • Turnen Recreatie 6+7 jaar
    16:15 - 17:15
  • Freerunning 10+11 jaar
    17:15 - 18:15
  • Turnen recreatie 8 t/m 10 jaar
    17:15 - 18:15
  • Freerunning 11+12 jaar
    18:15 - 19:15
  • Turnen Recreatie vanaf 11 jaar
    18:15 - 19:15
  • Freerunning vanaf 13 jaar
    19:15 - 20:15
  • Turnen Recreatie 18+
    19:15 - 20:15

Zaterdag

  • Turnen (voor)selectie
    09:00 - 11:00
  • Turnen selectie+
    10:30 - 12:30
No events available in het-baken category!
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
09:00 - 09:30
Ouder en Kindgym
09:00
09:45
Cindy Mostert

Ouder en Kindgym
09:45
10:30
Cindy Mostert
09:30 - 10:00
10:00 - 10:30
13:30 - 14:00
Peutergym
De peutergymlessen zijn tijdelijk gelijk met de kleutergymlessen om 14.15-15.00 uuur
13:30
14:15
Tim van der Kuijl

Kleutergym
14:15
15:00
Tim van der Kuijl
14:00 - 14:30
14:30 - 15:00
15:00 - 15:30
Gym meisjes 6+
De gymlessen 6+ & 8+ zijn tijdelijk gelijk.
15:00
15:45
Tim van der Kuijl

Gym meisjes 8+
De gymlessen 8+ zijn tijdelijk gelijk met de gymlessen 6+.
15:45
16:30
Tim van der Kuijl
15:30 - 16:00
Peuter- en kleuterdans (3+)
15:30
16:15
Desiree Boessenkool

Jazz/modern 6-8 jaar
16:15
17:15
16:00 - 16:30
16:30 - 17:00
Gym jongens en meisjes 8+
16:30
17:15
Tim vd Kuijl
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00
Jazz/modern 8-12jr
17:30
19:00
Desiree Boessenkool
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00

Woensdag

  • Peutergym
    13:30 - 14:15
  • Kleutergym
    14:15 - 15:00
  • Gym meisjes 6+
    15:00 - 15:45
  • Gym meisjes 8+
    15:45 - 16:30
  • Gym jongens en meisjes 8+
    16:30 - 17:15

Vrijdag

  • Peuter- en kleuterdans (3+)
    15:30 - 16:15
  • Jazz/modern 6-8 jaar
    16:15 - 17:15
  • Jazz/modern 8-12jr
    17:30 - 19:00

Zaterdag

  • Ouder en Kindgym
    09:00 - 09:45
  • Ouder en Kindgym
    09:45 - 10:30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
09:00 - 09:30
Conditie dames 50+
09:00
10:00
Jannet Middelkamp
09:30 - 10:00
10:00 - 10:30
55+ in beweging
10:15
11:15
Jannet Middelkamp
10:30 - 11:00
11:00 - 11:30
16:00 - 16:30
Freerunning 8 t/m 12 jaar
16:00
17:00
Stephan Doosje
16:30 - 17:00
17:00 - 17:30
Freerunning vanaf 13 jaar
17:00
18:00
Stephan Doosje
17:30 - 18:00

Maandag

  • 55+ in beweging
    10:15 - 11:15
  • Freerunning 8 t/m 12 jaar
    16:00 - 17:00
  • Freerunning vanaf 13 jaar
    17:00 - 18:00

Donderdag

  • Conditie dames 50+
    09:00 - 10:00
No events available!